19. Krajská Hornoslezská výstava psů Dolní Benešov 6. září 2015

vitez-vystavy-006První víkendovou neděli 6. září 2015 se konal již 19. ročník Krajské Hornoslezské výstavy psů všech plemen mimo NO v Dolním Benešově. Přihlášeno bylo 262 psů a fen 90 různých plemen, posuzovalo se ve čtyřech prostorných kruzích a posuzovali rozhodčí z České republiky a blízkého Polska. Rozhodčími byli: pan Otakar Vondrouš (hlavní rozhodčí), paní Lenka Frnčová, pan Zdeněk Kliment a pan Waldemar Mrowiec. Výstava byla krásná, výborně zorganizovaná, kolem panovala příjemná atmosféra a navíc, počasí, které z rána nevypadalo moc slibně se umoudřilo a prakticky po celé vystavování na nás svítilo příjemně hřejivé sluníčko. Jsem ráda, že jsem se mohla této výstavy zúčastnit jako fotograf, za což patří dík nejen samotnému řediteli výstavy Lumírovi Krásenskému, ale i celému jeho pořadatelského týmu, který bravurně zvládl uspořádání této kynologické akce. Vítězem celé výstavy se stal aljašský malamut - Arnie The Warrior of Alaska Empire.


Při najetí myškou na fotografii (před kliknutím) se vám zobrazí vlevo nebo vpravo dole u lišty název fotografie, který je u mnohých fotografiích jménem psa či fenky. Pokud je chyba ve jméně psa, napište mi, ráda jméno opravím.

 

 

Zahájení výstavy:

 

 

 

Posuzování v kruzích:

 

 

 

Posuzování v kruzích - plemeno rottweiler

 

 

 

Zajímavé momentky:

 

 

 

Zajímavé rozhovory se sponzory:

 

 

 

Mladý vystavovatel I:

 

 

 

Nejlepší pár psů:
posouzení psa a feny jednoho majitele

 

 

 

Nejlepší štěně:

 

 

 

Nejlepší dorostenec:

 

 

 

Nejlepší veterán:

 

 

 

Nejlepší mladý pes:

 

 

 

Nejlepší mladá fena:

 

 

 

Nejlepší pes:

 

 

 

Nejlepší fena:

 

 

 

Vítěz výstavy:

nejlepší z vítězů mladý pes, mladá fena, nejlepší pes a nejlepší fena a nejlepší veterán


 

 

 

 

 

Informace ke stahování fotek
Je možné stahovat fotky za těchto podmínek:
1. Fotky zůstanou ve stejné velikosti v jaké jsou - 858px × 570px (neplatí pro miniatury, z kterých povede odkaz na fotografii v plné velikosti), fotografie se nebudou jakkoli upravovat.
2. Fotografie mohou bez svolení stahovat a následně používat na svých webech pouze chovatelé či majitelé daných psů, ostatní zájemci nebo chovatelé či majitelé daných psů, kteří mají zájem o fotografie v plné velikosti 4288px x 2848px, napište mi, dohodneme se na podmínkách.
K těmto pravidlům přistupuji pro velmi časté porušování autorských práv ať už nás nebo v zahraničí. Děkuji za pochopení...


Information on downloading images
It is possible to download photos to the following conditions:
1. Photos will remain the same size they are - 858px × 570px (not miniatures from which will link to the photo in full size), the photos are not edited in any way.
2.Photos can be downloaded without permission and then use on their Web sites only breeders or owners of the dogs, others who are interested in a full sized 4288px x 2848px write email me have a deal on conditions.
These rules made ​​for an extremely frequent copyright violations. Thank you for your understanding ...

 

 

 

 

Komentáře  

0 #4 Klára 2015-09-11 14:36
Dobrý den,prosím líbí se mi fotečka s našim pejskem shih-tzu na nejlepší pes výstavy 4místo bylo by možné mi fotečku poslat na email ? děkuji Klára Sněhotová
Citovat
0 #3 Nikola 2015-09-11 11:33
Nádherné fotky!! Našla jsem se na dvou, bylo by možné je nějak získat, případně zakoupit?
Citovat
0 #2 LF 2015-09-11 10:57
Lumčo děkuji moc, krásná výstava to byla!!! :-)


Cituji Lumír Krásenský:
Krásnnéééé Liduš povedlo se.Moc děkuji za krásné zpravodajství z výstavy .:)
Citovat
0 #1 Lumír Krásenský 2015-09-11 09:11
Krásnnéééé Liduš povedlo se.Moc děkuji za krásné zpravodajství z výstavy .:)
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit