20. Krajská Hornoslezská výstava psů Dolní Benešov 4. září 2016

První víkendovou neděli 4. září 2016 se konal jubilejní a to 20. ročník Krajské Hornoslezské výstavy psů všech plemen mimo NO v Dolním Benešově. Posuzovalo se v prostorných kruzích, rozhodčí byli pozváni nejen z České republiky, blízkého Polska, ale také dorazil rozhodčí ze Srbska pan Polgar. Jmenovitě krajskou výstavu posuzovali pánové: Zdeněk Kliment (CZ) – hlavní rozhodčí, Leszek Salamon (PL), Andrzej Kot (PL), Waldemar Mrowiec (PL), Andraš Polgar (SRB). Letos se pořadatelům podařilo objednat počasí jako víno. Sluníčko hřálo, nepřeženu, když napíšu, že připékalo :) všude panovala fajn atmosféra, pejsci a doufám, že i páníčci a návštěvníci byli spokojení celkově s výstavou i posuzováním.

 

Podrobně jsem sledovala posuzování rottweilerů, kterých bylo přihlášeno 21 (taková malá klubovka) a moc se mi líbilo, když pan rozhodčí Waldemar Mrowiec nahlas hodnotil co kterému rotvíkovi schází či nadbývá. Častokrát se objevovalo špatné úhlední, vytočené přední tlapky a také se objevily vady ploché čelo a nevýrazný stop ,a proto se také hojně rozdávaly známky velmi dobrá.

 

Jako loni, ráda bych poděkovala Lumíru Krásenskému, že jsem mohla na této výstavě fotit, i když, letos vše probíhalo rychleji kvůli opravdu vydařenému slunečnému počasí a na detailnější focení čas nebyl. Také zde patří dík celému pořadatelskému týmu, který vše zvládl naprosto dokonale jako vloni.

 

Vítězem celé výstavy se stal novofundlandský pes (fena) -Bonie Black Koralle.


Při najetí myškou na fotografii (před kliknutím) se vám zobrazí vlevo nebo vpravo dole u lišty název fotografie, který je u mnohých fotografiích jménem psa či fenky. Pokud je chyba ve jméně psa, napište mi, ráda jméno opravím.

 

 

Zahájení výstavy:

 

Posuzování v kruzích:

 

Posuzování v kruzích - plemeno rottweiler - spousta fotografií bude přidána o víkendu

}

Zajímavé momentky:Mladý vystavovatel I:Zajímavé rozhovory se sponzory:Nejlepší pár psů:
posouzení psa a feny jednoho majiteleNejlepší štěně:Nejlepší dorostenec:Nejlepší veterán:Nejlepší mladý pes:Nejlepší mladá fena:Nejlepší pes:Nejlepší fena:Vítěz výstavy:

nejlepší z vítězů mladý pes, mladá fena, nejlepší pes a nejlepší fena a nejlepší veterán


 

 

 


 

Informace ke stahování fotek
Je možné stahovat fotky za těchto podmínek:
1. Fotky zůstanou ve stejné velikosti v jaké jsou - 858px × 570px (neplatí pro miniatury, z kterých povede odkaz na fotografii v plné velikosti), fotografie se nebudou jakkoli upravovat.
2. Fotografie mohou bez svolení stahovat a následně používat na svých webech pouze chovatelé či majitelé daných psů, ostatní zájemci nebo chovatelé či majitelé daných psů, kteří mají zájem o fotografie v plné velikosti 4288px x 2848px, napište mi, dohodneme se na podmínkách.
K těmto pravidlům přistupuji pro velmi časté porušování autorských práv ať už nás nebo v zahraničí. Děkuji za pochopení...


Information on downloading images
It is possible to download photos to the following conditions:
1. Photos will remain the same size they are - 858px × 570px (not miniatures from which will link to the photo in full size), the photos are not edited in any way.
2.Photos can be downloaded without permission and then use on their Web sites only breeders or owners of the dogs, others who are interested in a full sized 4288px x 2848px write email me have a deal on conditions.
These rules made ​​for an extremely frequent copyright violations. Thank you for your understanding ...

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit