Chovatelská stanice Arae FlaviaV tuto chvíli jsme bez rotvíka :( V červnu 2015 jsme přišli o 15 letou fenku Bonzičku, posledního rottweilera s průkazem původu bez ocasu v České republice.

Jsme "hobby" chovatelská stanice, za období cca 20 let jsme odchovali pouze 4 vrhy štěňat, někomu se to bude zdát hodně málo, ale nejsme typičtí "kennelisté", kteří mívají mnoho vrhů každým rokem. Psy neprodáváme jen proto, že se nám nehodí, že dobře necvičí a že nevítězí na výstavách. Naši rottweileři s námi žijí do konce svých životů, i když mají nějakou tu vadu, která se pro chov rottweilera nehodí... Jinak tomu nebude ani v budoucnosti.

Za dobu co se aktivně zabývám chovem rottweilerů jsem nabyla mnoho zkušeností, pokud máte nějaký problém nebo dotaz týkající se chovu rottweilerů, klidně napište. Snažím se odpovídat na všechny zaslané smysluplné dotazy co nejdříve a co nejobsáhleji. Jen po mě nepožadujte informace o rottweilerech bez průkazu původu. I když vím, že zrušení chovu psů bez PP je demagogie, ale prostě, nepodporuji chov psů bez PP!